Відділ збуту
Відділ збуту
Маркетинг
+38 067 6180622 Пн - Пт 09:00 - 17:00 Україна
+38 066 6765544 +38 067 6137898 Ukraine
Сертифікат
ISO 9001:2015
Якість
№1 в Україні
Постачальник
№1 в регіоні
Написати нам

Сільське господарство

Використання обладнання

Сільське господарство

Як відомо, основними об’єктами сільськогосподарського водопостачання і водовідведення є: тваринницькі ферми і комплекси, агропромислові підприємства, підприємства по первинної переробці сільськогосподарської продукції, по приготуванню рідких підкормок для просапних культур, полив рослин у парниках і теплицях. Централізовані системи, які їх обслуговують, здебільшого включають: водозабірні споруди, насосні станції, очисні споруди, водонапірні башти, резервуари чистої води, магістральні водоводи і водопровідні мережі.

У якості джерела водопостачання в першу чергу прагнуть використовувати підземні води і тільки у випадках, коли якість їх виявляється незадовільною або дебіт підземних джерел малий, використовують води поверхневих джерел, іноді значно віддалених від споживачів води. Нерідкі випадки, коли для водопостачання вода забирається з каналів обводнювально-зрошувальних систем.

Свердловинні ЭЦВ

Самий розповсюджений насос у тваринництві, призначений для перекачування води зі свердловин через накопичувальну ємність (башта Рожновського) або через управління перетворювачем частоти. Широко використовується там, де обмежений доступ до магістралей водоводу та є доступ до якісних підземних вод.

Горизонтальні багатоступінчасті ЦНС

Завдяки своєї конструкції багатоступінчасті насоси здатні створювати великий тиск (до 25 бар і вище), що дозволяє використовувати їх для водопостачання, коли джерело значно віддалено. Можуть забирати воду, як із магістралей, так і з відкритих водойм, але при цьому втрачати тиск при самовсмоктуванні.

Горизонтальні багатоступінчасті самовсмоктуючі ЦНСкС

Дані насоси виконані із нержавіючої сталі, що значно продовжує строк їх служби. Завдяки своєї конструкції використовуються для водопостачання, коли джерело значно віддалено. Можуть забирати воду з відкритих водойм, при цьому втрачати тиск при самовсмоктуванні.

Двобічного входу Д, 1Д

Використовують в системах для відбирання води з відкритих водойм та подачі її до магістральних водоводів. При самовсмоктуванні використовується в парі з вакуумними насосами, наприклад ВВН. Серед головних переваг цих насосів виділяється відмінне всмоктування рідини, а також мінімальна вібрація, висока потужність та продуктивність.

Консольні К, консольно-моноблочні КМ

Характерною особливістю цих насосів є їх здатність перекачувати значні обсяги води при відносно невеликому напорі, який розвиває насос. Можуть забирати воду, як із магістралей, так і з відкритих водойм, але при цьому втрачати тиск при самовсмоктуванні.

Занурені фекальні НПФ 1/10, НЦИ Ф-100

Використовуються в усіх зонах країни на тваринницьких фермах і комплексах з безпідстилковим утриманням тварин, видаленням гною гідравлічними способами, а також на спорудах біологічної відчистки промислових стоків. Подрібнює великі домішки гною у гноєзбірнику та перекачує його по трубопроводу до гноєсховища або транспорт.

Фекальні СМ, 2СМ, СД, СДВ

Дані насоси призначені для перекачування побутових та промислових стічних вод. У ЖКГ широко використовуються на КНС, каналізаційних ямах, і відстійниках. Ці насоси, які виготовляються із чавуна, є надійними і невибагливими в експлуатації. Насос СДВ має вертикальне виконання.

Віхрові ВК, ВКс

Дані насоси призначені для перекачування води, незамінні там, де необхідно всмоктування рідини, яка перекачується (до 4м). Не допускають механічних домішок в робочій середі.

Для полива всіляких сільськогосподарських культур у відкритому ґрунті використовують зрошувальні системи, воду для котрих беруть з каналів, водоводів або природних водойм.

Для водовідведення використовують комплексні каналізаційні насосні станції з зануреними насосами, гвинтовими і шнековими насосами для транспортування гною, а також оснащують очисні споруди зануреними мішалками, які дозволяють підвищити ефективність очистки стічних вод.